By Richard Beale………

The following are “selected” fixtures for the coming weekend : 17/18/19/20 November 

Venues chosen near possible Ex-Pat locations.

ALSANCAK……………………………… Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı.

                                                                      Sunday 19 November – 2-00pm – Supa League

                                                                      MERIT ALSANCAK YEŞİLOVA v MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

ESENTEPE ………………………………Esentepe Erdal Barut Stadıum.

                                                                      Sunday 19 November – 2-00pm – League 1

                                                                      ESENTEPE v MARAŞ.

FAMAGUSTA…………………………… Gazımağusa Canbulat Stadı.

                                                                      No match

                                                        Gazımağusa Dr Fazil Küçük Stadium.

                                                                      No match

                                                        Canakkale Muharrem Doveç Stadı.

                                                                      Saturday 18 November – 2-00pm – League 1

                                                                      ÇANAKKALE v GÖÇMENKÖY

                                                        Maraş Stadı

                                                                      No match.

GIRNE…………………………………….Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

                                                                      Monday 20 November – 6-00pm (floodlight)- Supa League

                                                                      DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ v CİHANGİR.

ISKELE…………………………………… Iskele Cumhuriyet Stadı

                                                                      No match.

LAPTA…………………………………….. Lapta Şht Şevket Kadır Stadı.

                                                                      Saturday 18 November. -2-00pm – League 1

                                                                      LAPTA v GÖRNEÇ

LEFKOŞA……………………………….. Lefkoşa Atatürk Stadı.

                                                                      Friday 17 November – 6-00pm (floodlight) – Supa League.

                                                                     GAÜ ÇETINKAYA v L. GENÇLER BİRLİĞİ.

                                                                     Saturday 18 November – 2-00pm – Supa League

                                                                     KÜÇÜK KAYMAKLI v TÜRK OCAK.

OZANKÖY………………………………. Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı

                                                              Sunday 19 November – 2-00pm – Supa League

                                                                     OZANKÖY v YENICAMI.

YENI BOĞAZİCİ ……………………..-Osman E. Mehmet Stadıum

                                                                     Sunday 19 November – 2-00pm – Supa League

                                                                     YENI BOĞAZİCİ v YALOVA

SUPPORT LOCAL FOOTBALL.